Informacja o stanie

Już wkrótce 18 maja 2021r przypada 101 rocznica Urodzin św. Jana Pawła II. Do tego wspaniałego wydarzenia przygotujmy się poprzez odmawianie codziennie modlitwy do Ducha świętego, którą papież Jan Paweł II odmawiał od wczesnej młodości.

Otwieramy drzwi naszych serc według wołania św. Jana Pawła II, dzięki nagrywaniu audycji radiowych dla dzieci. Audycje pomagają nam w spotkaniach z papieżem, szczególnie teraz gdy rozważamy papieskie pielgrzymki do naszej Ojczyzny.

27 marca 2021r. Basia i Paweł nowi uczestnicy w grupie MPJP2 rozpoczęli swoją małą redaktorską „karierę” od nagrywania Drogi Krzyżowej dla dzieci, którą przejdziemy dzięki emisji w Radio Maryja w Wielki Piątek 2021r.

„Otwórzcie drzwi Chrystusowi”-  to IV seria audycji dla dzieci o podróżach papieskich w Radio Maryja. W sobotę 13 lutego 2021r. Ola i Adam rozpoczęli kolejną edycję nagrań audycji papieskich dla dzieci.

Na radosne dni świętowania Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2021 Małym i Młodym Przyjaciołom Jana Pawła II ślemy najserdeczniejsze życzenia.

 Rozpoczął się trzeci cykl papieskich audycji. Nasze nagrania audycji zostały uwieńczone dzięki uprzejmości Radia Maryja w piątki i soboty. 

Detektywi na szlaku papieskich skarbów w  kolejnym spotkaniu to : Natalia i Adam ucz. kl. VI. Szkoły Podstawowej w Warszawie. W sobotę 21 listopada 2020r. w święto Ofiarowania Matki Bożej – kolejne spotkanie młodych twórców. 

14 listopada 2020r. w samo południe odbyło się kolejne spotkanie delegatów z MPJP2,  w celu nagrywania dalszej części audycji papieskich. 

30 października 2020r. w Radio Maryja rozpoczął się 3 cykl audycji papieskich dla dzieci przygotowanych przez s. Joannę M. i dzieci z grupy MPJP2.

26.IX.2020r. –  Pielgrzymka MPJP2 do Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie. Rozpoczęliśmy kolejny czas podróży z Janem Pawłem II w 100-lecie Jego Urodzin.