Goście

 Tutaj pojawiają się reportaże, wywiady z ludźmi, którzy spotkali na swej drodze życia postać św. Jana Pawła II. Również dzieci z mpjp2 próbują swoich reporterskich możliwości. Każdy kto chciałby podzielić się z nami swoimi spotkaniami z Janem Pawłem II jest serdecznie zaproszony.
  1. W naszym wywiadzie –  jako pierwsza wzięła udział p. Jadwiga, wieloletnia, ceniona katechetka, zasłużona metodyk katechetyki w Szkole Podstawowej 206 w Warszawie oraz babcia naszej 8 letniej Hani, która próbowała swoich możliwości reporterskich.

2. Pani Mieczysława z parafii św. Włodzimierza w Warszawie jest Zelatorką Róży Różańcowej, której zadaniem jest modlitwa na różańcu we wszystkich intencjach świata. Kocha Jana Pawła II i i z radością o Nim opowiada.

3. Warto podzielić się wspomnieniami, których było się świadkiem przez tyle lat w bliskości św. Jana Pawła II. O swoich doświadczeniach opowiada twórczyni stronki i grupy dziecięcej MPJP 2 – s.Joanna

4. Nasi Goście # 3. Wraz z grupą MPJP2 dotarliśmy do Katedry św. Jana Chrzciciela w Warszawie na Starym Mieście. Spotkaliśmy tam brata Mariana ze Zgromadzenia Braci Serca Jezusowego, który opowiedział nam min.  jak był kierowcą Kardynała Wojtyły w drodze na konklawe i jak stał się jego ” winowajcą”. To bardzo poruszająca opowieść , posłuchajcie sami.